Spravodajstvo
Čas čítania 01:01
Spravodajstvo
Kategória:
Spravodajstvo

Protherm Production otvoril v Skalici nové interné logistické centrum

Objem dva milióny eur vložila spoločnosť Protherm Production, pôsobiaca v oblasti vykurovacej, ventilačnej a klimatizačnej techniky, do nového interného logistického centra v Skalici. Modernizácia skladových priestorov je najväčším projektom za posledné roky. Informoval o tom riaditeľ závodu Juraj Hornáček.

Skalica 22. januára (TASR) –  “Zefektívni, sprehľadní skladovanie komponentov a urýchli ich dodávky do výroby,” zhodnotil počas otvorenia centra v závere uplynulého týždňa. Spoločnosť patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Záhorí s 1000 zamestnancami. V nových skladových priestoroch sa po dvojročnej príprave projektu zamerali na protipožiarnu bezpečnosť, nové technológie i lepšie pracovné prostredie. Cieľom bola redukcia vzdialených externých skladov a zabezpečenie dodávok komponentov ihneď, ako budú potrebné. Výsledkom je zlepšenie interného toku komponentov pre výrobné linky a uľahčenie práce.ň

Spoločnosť patrí medzi najväčších zamestnávateľov na Záhorí s 1000 zamestnancami.

Spoločnosť je súčasťou medzinárodnej spoločnosti Vaillant Group so 150-ročnou tradíciou a centrálou v Nemecku. Vaillant Group je globálny líder v oblasti vykurovacích technológií, ktorý na Slovensku vlastní tri závody. “Slovensko sa stáva jednou z popredných krajín v európskej výrobe tepelných čerpadiel. A Protherm Production k tomu dlhodobo prispieva. Vyrábame totiž vnútorné jednotky tepelných čerpadiel,” dodal Hornáček.

Zdroj: TASR  Foto:  Shutterstock

"Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona."