Zamestnávatelia
Čas čítania 02:07
Zamestnávatelia
Kategória:
Zamestnávatelia

Nájdite spoľahlivých zamestnancov s Worki

Dovoľte nám, aby sme Vám predstavili nástupcu ISTP, nový dream job portál Worki, ktorý nájdete na adrese www.worki.sk od 17. októbra 2023.

Worki nie je len službou, prostredníctvom ktorej budete môcť opäť úspešne obsadiť voľné pracovné miesta.

Worki je aj miesto, do ktorého sme sústredili naše viac ako 30-ročné skúsenosti s trhom práce a odbornosť našich zamestnancov.

Worki je aj informačný systém, ktorý je postavený na inováciách a dlhoročne zbieraných a analyzovaných dátach.

Worki je aj HR poradca, ktorý bude Vaším pomocníkom a zdrojom informácií.

Ak ste mali 16. októbra na ISTP zverejnené inzeráty, boli tieto všetky automaticky a bezplatne prenesené aj do Worki.

Chceme Vás tiež informovať, že Worki je, na rozdiel od ISTP, komerčný produkt, ktorý má svoj cenník. Vďaka tomu Vám vieme sprístupniť každodenne vyvíjaný komplexný systém s profesionálnou zákazníckou podporou, ktorý efektívne uspokojí Vaše potreby.

Veríme, že naša spolupráca bude pokračovať a že všetky benefity, ktoré Vám Worki prináša, budú pre Vás jedným zo zdrojov Vášho úspechu.

Inzeráty z ISTP prenesené do Worki

Ak ste mali 16. októbra na ISTP zverejnené inzeráty, boli tieto všetky automaticky a bezplatne prenesené aj do Worki. Súčasne sme Vám aktivovali mesačné predplatné na bezplatné otestovanie služieb na novom portáli Worki s takým počtom inzerátov, aký ste mali na ISTP 16. októbra. Ak ste mali v priebehu októbra zverejnené inzeráty v ISTP, ale k 16. októbru už nebol žiaden z nich aktuálny, taktiež sme Vám bezplatne aktivovali mesačné predplatné na Worki, aby ste si mohli vyskúšať náš nový portál.

Prihlásenie do Worki

Do portálu Worki sa môžete prihlásiť vyplnením Vašej e-mailovej adresy, ktorú ste uviedli pri registrácii do ISTP a prihlasovacieho hesla. Prihlasovanie cez pôvodné používateľské meno sa ruší.

Ak si heslo nebudete pamätať, vyplňte, prosím, Váš e-mail z registrácie na www.worki.sk / Prihlásenie / Zabudnuté heslo? a heslo si obnovíte prostredníctvom správy, ktorú Vám zašleme.

Údaje z ISTP

Aj keď sme sa snažili preniesť všetky údaje z Vášho konta ISTP do Worki, nie každá položka z ISTP je plne kompatibilná s Worki, preto Vás prosíme si údaje na Worki skontrolovať a prípadne doplniť. Ďakujeme.

V čom je Worki lepšie? Zistiť viac