Testing Area Manager
Miesto výkonu práce
Košický kraj, Slovensko
Dátum nástupu
Ihneď
Dátum pridania ponuky
30. 1. 2024 (aktualizácia 31. 1. 2024)
Druh pracovného pomeru
Pracovný pomer na neurčitý čas
Mzda (v hrubom)
2 200 € za mesiac
Výsledná mzda závisí od skúsenosti kandidáta.
Počet voľných pracovných miest
1

Údaje o pracovnom mieste

Náplň práce

Hľadáme dynamickú osobnosť, ktorá sa pridá do tímu ako Testing Area Leader. Budete mať kľúčovú rolu v zabezpečení kvality a efektívnosti testovacích procesov, prispievajúc k neustálemu inovačnému pokroku v oblasti výroby automobilových komponentov.

Vašou úlohou bude:

  • kontrolovanie, vyhodnocovanie, plánovanie a realizácie výrobného procesu produktov,
  • koordinácia 15-čelnného teamu oddelenia Testing inžinierov,
  • riadenie časových a nákladových cieľov pre efektívnu výrobu,
  • riadenie projektových investícií s dôrazom na úspešné dokončenie a dosiahnutie stanovených cieľov,
  • podpora teamu pri dosahovaní WCM cieľov a udržiavaní najvyššej kvality výroby,
  • počas plnej produkcie koordinovanie činnosti a práca na HW&SW zmenách nastavení testovacích zariadení z prípadnej modifikácie produktu.

Informácie o výberovom procese

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Pracovný režim

Jednozmenný pracovný režim

Ponúkané výhody

  • práca v dynamickej medzinárodnej spoločnosti,
  • práca s high-tech systémami a komponentmi,
  • príspevok na dochádzanie do práce (vybrané destinácie),
  • bezplatná autobusová kyvadlová doprava pre zamestnancov na vybraných trasách,
  • Multisport karta, Datart zľava,
  • program rozvoja zamestnancov: kurzy pre seba rozvoj (technické, soft skills, jazyky),
  • Suggestion system,
  • extra bonus za dochádzanie do práce (vybrané destinácie),
  • Referral program,
  • ostatné benefity budú odprezentované počas pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

  • Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
  • Vyššie odborné vzdelanie
  • Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
  • Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
  • Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa
Oblasť vzdelávania: automatizácia a riadenie

Dĺžka praxe

Aspoň 3 roky

Jazyky

  • Anglický - Pokročilá: B1 a B2

Digitálne zručnosti

  • SAP - Elementárna
  • Microsoft Word - Pokročilá
  • Microsoft Excel - Pokročilá

Ďalšie požiadavky

  • aktívna znalosť AJ,
  • skúsenosti s vytváraním a riadením tímu /výhodou/,
  • skúsenosti s produktmi National Instrumets /výhodou/,
  • analytické a komunikačné zručnosti,
  • prax v obore elektrotechniky, technológií, procese výroby (najlepšie v automobilovom priemysle),
  • riešenie problémov a používanie nástrojov LEAN, Kazien, apod.,
  • kľúčové nástroje kvality FMEA, P-FMEA, PPAP, plán kontroly.

Údaje o zamestnávateľovi

Obchodné meno

ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

IČO

35958898

Adresa

Landererova, 81109 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

Charakteristika spoločnosti

ManpowerGroup Slovensko s.r.o. je prestížna a etablovaná personálna spoločnosť s dlhodobou tradíciou na trhu práce. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne. Objavte spolu s nami pestrý a meniaci sa svet ľudských zdrojov tak, ako to my robíme už dlhú dobu!
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (1721/2004 -OSS 1/2004 )

Kontaktná osoba