Zberné suroviny Žilina a.s.

Vodič nákladného motorového vozidla - práca v regióne v jednozmennej prevádzke Levice

Miesto výkonu práce
Levice, Slovensko
Levice
Dátum nástupu
Ihneď
Dátum pridania ponuky
6. 2. 2024 (aktualizácia 1. 3. 2024)
Druh pracovného pomeru
Pracovný pomer na určitú dobu: 1 rok
Mzda (v hrubom)
od 1 000 € do 1 400 € za mesiac
1 000 - 1 400 EUR/mesiac
Základná mzda 1000 Eur + pohyblivá zložka mzdy do 400 Eur/mesačne + prémiová zložka
Počet voľných pracovných miest
2

Údaje o pracovnom mieste

Náplň práce

Ste šikovný, skúsený vodič s vodičským preukazom skupiny C, resp. E, ktorého šoférovanie a práca s veľkými strojmi naozaj baví?

Uprednostňujete prácu v blízkosti Vášho bydliska v jednozmennej prevádzke, lebo chcete mať čas aj na svoju rodinu a záľuby?

Ceníte si u Vášho zamestnávateľa serióznosť, dodržiavanie dohôd, možnosti zvyšovania kvalifikácie a férovú komunikáciu?

Ak navyše patríte medzi tých, pre ktorých je poskytovanie prvotriednych služieb a spokojnosť zákazníkov na prvom mieste, potom Vás radi privítame v našom tíme.

Aktuálne hľadáme kvalifikovaného vodiča skupiny C, prípadne E pre našu Levickú prevádzku. Vašou hlavnou zodpovednosťou bude zvážanie druhotných surovín od dodávateľov a presun materiálu medzi našimi vlastnými prevádzkami v regióne Levice, Nitra a Šurany. V rámci Vášho pracovného dňa budete mať možnosť manipulovať s kontajnermi a pracovať s hydraulikou, preto je výhodou, ak máte skúsenosti s kontajnerovým naťahovačom a prácou s hydraulickou rukou.

Okrem toho bude súčasťou Vášho pracovného úkolu aj vedenie predpísanej dokumentácie, dôkladná starostlivosť o vozidlo a zodpovednosť za správne a presné používanie elektronických zariadení vozidla, ako sú GPS, GT2, GT3 a mýto.

Človek, ktorý je rád súčasťou tímu, je mu prirodzené vysoké pracovné nasadenie a bude obľúbeným vodičom aj u našich zákazníkov je tá pravá posila, ktorú hľadáme.

Je pre nás dôležité, aby ste sa Vy aj ostatní v našej firme cítili dobre, preto kladieme dôraz na priamu a priateľskú komunikáciu.

Informácie o výberovom procese

Kontakt pre zasielanie životopisov, resp. žiadostí:

Silvia Uzsáková – vedúca závodu

tel.: +421 918 371 130

e-mail: suzsakova@zsza.sk

Oslovení budú len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Pracovný režim

Jednozmenný pracovný režim

Ponúkané výhody

  • odmeny pri pracovných a životných jubileách
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevok pri narodení dieťaťa
  • zvýhodnené príspevky na stravovanie
  • rekreačný poukaz, príspevok na dovolenku

Preplatenie pravidelných školení, KKV, psychotestov, prípadne rozšírenia vodičského oprávnenia zamestnávateľom.

Perspektívne zamestnanie v stabilnej spoločnosti, viacstupňový motivačný systém odmeňovania a možnosti zvyšovania kvalifikácie.

Príspevok zamestnávateľa do tretieho piliera dôchodkového systému.

Príspevok na stravné za zvýhodnených podmienok.

Odmena za pracovné a životné jubileum.

Odmena pri narodení dieťaťa.

Odmena za odporúčanie nového kolegu.

Zamestnanecká zľava na tankovanie do Vášho súkromného vozidla.

Zamestnanecká zľava na nákup elektroniky.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

  • Základné vzdelanie
  • Nižšie stredné odborné vzdelanie
  • Stredné odborné vzdelanie
  • Úplné stredné odborné vzdelanie
  • Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
  • Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

Aspoň 3 roky

Vodičské oprávnenie

  • Skupina C + E

Ďalšie požiadavky

Podmienkou je platná KKV, tachografová karta a psychotesty.

Platný preukaz na obsluhu zdvíhacích zariadení, resp. skúsenosti s prácou s hydraulickou rukou výhodou.

Nemáte platné potrebné doklady, prípadne Vám zatiaľ chýbajú skúsenosti v rozsahu, ktorý požadujeme, ale ste človekom, ktorý sa nebojí práce a má chuť sa zlepšovať?

Ponúkame Vám príležitosť tieto zručnosti dosiahnuť zvyšovaním odbornej kvalifikácie a získaním preukazov na obsluhu zdvíhacích zariadení, kontajnerových naťahovačov, prípadne vybraných stavebných strojov či rozšírením vodičského oprávnenia.

Údaje o zamestnávateľovi

Obchodné meno

IČO

50634518

Adresa

Kragujevská, 01001 Žilina, Slovensko

Internetová stránka

Charakteristika spoločnosti

Zhodnoťte svoj odpad!
Naša spoločnosť sa zaoberá zberom a spracovaním druhotných surovín. Podnikáme v oblasti zabezpečenia výkupu, spracovania, separácie a predaja recyklovateľných materiálov a ich predajom v tuzemsku a zahraničí. Naše služby môžu využívať jednotlivci formou individuálneho výkupu druhotných surovín až po veľké spoločnosti, ktorým vieme zabezpečiť komplexnú službu spracovania odpadov.