Zberné suroviny Žilina a.s.

Vodič nákladného motorového vozidla - práca v regióne v jednozmennej prevádzke Šurany

Miesto výkonu práce
942 01 Šurany, Slovensko
Šurany
Dátum nástupu
Ihneď
Dátum pridania ponuky
6. 2. 2024 (aktualizácia 1. 3. 2024)
Druh pracovného pomeru
Pracovný pomer na určitú dobu: 1 rok
Mzda (v hrubom)
od 1 000 € do 1 400 € za mesiac
1 000 - 1 400 EUR/mesiac
Základná mzda 1000 Eur + pohyblivá zložka mzdy do 400 Eur/mesačne + prémiová zložka
Počet voľných pracovných miest
2

Údaje o pracovnom mieste

Náplň práce

Ste šikovný, skúsený vodič s vodičským preukazom skupiny C, resp. E, ktorého šoférovanie a práca s veľkými strojmi naozaj baví?

Uprednostňujete prácu v blízkosti Vášho bydliska v jednozmennej prevádzke?

Je pre Vás dôležitá perspektíva a istota stabilného zamestnania v silnej spoločnosti s tradíciou?

Ceníte si u Vášho zamestnávateľa serióznosť, dodržiavanie dohôd, možnosti zvyšovania kvalifikácie a férovú komunikáciu?

Ak je Vaša odpoveď na predchádzajúce otázky „ÁNO“, môže byť táto príležitosť práve pre Vás.

Do nášho priateľského tímu prevádzky Šurany hľadáme kvalifikovaného vodiča skupiny C a E.

Vašou náplňou práce by bolo najmä zvážanie druhotných surovín od dodávateľov, prípadne presun materiálu medzi vlastnými prevádzkami v regióne Šurany.

Súčasťou Vašej práce by bola manipulácia s kontajnermi, prípadne manipulácia materiálu hydraulickou rukou, preto by bolo Vašou výhodou mať skúsenosti s kontajnerovým naťahovačom a spomínanou hydraulickou rukou.

Samozrejmou súčasťou Vašej práce by bolo tiež zodpovedné vedenie predpísanej dokumentácie, dôsledná starostlivosť o vozidlo a zodpovednosť za správne a presné používanie elektronických zariadení vozidla (GPS, GT2,3, mýto).

Od nového kolegu očakávame vysoké pracovné nasadenie, zmysel pre tímovú spoluprácu, samostatnosť a ceníme si priamu a priateľskú komunikáciu v kolektíve.

Informácie o výberovom procese

Kontakt pre zasielanie životopisov, resp. žiadostí:

Silvia Uzsáková – vedúca závodu

tel.: +421 918 371 130

e-mail: suzsakova@zsza.sk

Oslovení budú len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady. Ďakujeme za pochopenie.

Pracovný režim

Jednozmenný pracovný režim

Ponúkané výhody

  • odmeny pri pracovných a životných jubileách
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevok pri narodení dieťaťa
  • zvýhodnené príspevky na stravovanie
  • rekreačný poukaz, príspevok na dovolenku

Preplatenie pravidelných školení, KKV, psychotestov, prípadne rozšírenia vodičského oprávnenia zamestnávateľom.

Perspektívne zamestnanie v stabilnej spoločnosti, viacstupňový motivačný systém odmeňovania a možnosti zvyšovania kvalifikácie.

Príspevok zamestnávateľa do tretieho piliera dôchodkového systému.

Príspevok na stravné za zvýhodnených podmienok.

Odmena za pracovné a životné jubileum.

Odmena pri narodení dieťaťa.

Odmena za odporúčanie nového kolegu.

Zamestnanecká zľava na tankovanie do Vášho súkromného vozidla.

Zamestnanecká zľava na nákup elektroniky.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

  • Základné vzdelanie
  • Nižšie stredné odborné vzdelanie
  • Stredné odborné vzdelanie
  • Úplné stredné odborné vzdelanie
  • Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
  • Vyššie odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

Aspoň 3 roky

Vodičské oprávnenie

  • Skupina C + E

Ďalšie požiadavky

Podmienkou je platná KKV, tachografová karta a psychotesty.

Platný preukaz na obsluhu zdvíhacích zariadení, resp. skúsenosti s prácou s hydraulickou rukou výhodou.

Nemáte platné potrebné doklady, prípadne Vám zatiaľ chýbajú skúsenosti v rozsahu, ktorý požadujeme, ale ste človekom, ktorý sa nebojí práce a má chuť sa zlepšovať?

Ponúkame Vám príležitosť tieto zručnosti dosiahnuť zvyšovaním odbornej kvalifikácie a získaním preukazov na obsluhu zdvíhacích zariadení, kontajnerových naťahovačov, prípadne vybraných stavebných strojov či rozšírením vodičského oprávnenia.

Údaje o zamestnávateľovi

Obchodné meno

IČO

50634518

Adresa

Kragujevská, 01001 Žilina, Slovensko

Internetová stránka

Charakteristika spoločnosti

Zhodnoťte svoj odpad!
Naša spoločnosť sa zaoberá zberom a spracovaním druhotných surovín. Podnikáme v oblasti zabezpečenia výkupu, spracovania, separácie a predaja recyklovateľných materiálov a ich predajom v tuzemsku a zahraničí. Naše služby môžu využívať jednotlivci formou individuálneho výkupu druhotných surovín až po veľké spoločnosti, ktorým vieme zabezpečiť komplexnú službu spracovania odpadov.