Hlavný štátny radca - mzdár
Munkavégzés helye
Grösslingová, Bratislava, Slovensko
A kezdés időpontja
Azonnal
Az ajánlat hozzáadásának dátuma
2024. febr. 26. ( 2024. ápr. 12. frissítés)
A munkaviszony típusa
határozatlan idejű foglalkoztatás
Fizetés (bruttó)
A külön jogszabályok értelmében
Üres álláshelyek száma
1

Munkahely adatai

Munkaköri leírás

Koordinovanie celoštátneho systému s najširšími vonkajšími a vnútornými väzbami na ďalšie zložité a rozsiahle systémy rôznych odborov a smerov s dôsledkami za rozhodnutia na úrovni iného orgánu štátnej správy s celoštátnou pôsobnosťou.

Komplexne spracováva mzdovú agendu, podľa platných predpisov zamestnancov v štátnozamestnaneckom pomere a zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme; nahlasuje zamestnancov do sociálnej poisťovne a zdravotnej poisťovne; zaznamená do mzdového systému SAP finančné nároky zamestnancov, vyplývajúce z dohôd mimo pracovného pomeru; eviduje a vykonáva zrážky zamestnancov; vedie centrálnu evidenciu vzdelávania zamestnancov SIŽP – nahadzovanie údajov a sledovanie čerpania finančných prostriedkov na vzdelávanie; vedie evidenciu mentorov; vedie evidenciu interných predpisov SIŽP a ich aktualizácie na osobnom úrade a poučenie zamestnancov; pripravuje podklady k prijatiu nových zamestnancov mimo pracovného pomeru, vypracováva dohody mimo pracovného pomeru, zakladá dokumentáciu do zložiek zamestnancov.

Tájékoztatás a pályázati eljárásról

Podmienky výberového konania sú zverejnené na portáli Slovensko.sk, výberové konanie VK/2024/1599

Munkamód

Egyműszakos munkamód

Felkínált előnyök

  • rugalmazs munkaidő
  • szabadság a Munka Törvénykönyve felett

Munkavállalói követelmények

Szükséges végzettség

  • Első szintű felsőfokú végzettség
  • Második szintű felsőfokú végzettség

A gyakorlat hossza

legalább 1 év

Jogosítvány

  • B kategória

Általános képességek és előfeltételek

  • Komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • Pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • Samostatnosť
  • Spoľahlivosť

További követelmények

vek najmenej 18 rokov a menej ako 65 rokov

spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu

ovládanie štátneho jazyka

bezúhonnosť

Munkaadó adatai

Vállalkozás neve

Slovenská inšpekcia životného prostredia

Cégjegyzékszám

00156906

Cím

Grösslingová 7152/5, 811 09 Bratislava-Staré Mesto, Slovakia

Internet cím

A cég jellemzése

Slovenská inšpekcia životného prostredia je odborný kontrolný orgán, ktorý vykonáva štátny dozor vo veciach starostlivosti o životné prostredie, ukladá pokuty vo veciach starostlivosti o životné prostredie a vykonáva miestnu štátnu správu na úseku integrovanej prevencie a kontroly znečisťovania životného prostredia podľa osobitného predpisu.

Kapcsolattartó személy