EDUCA KIDS, s. r. o.

Náborár s aktívnou znalosťou poľského jazyka-práca z domu

Munkavégzés helye
Otthonról végezhető munka
Práca z domu
A kezdés időpontja
Azonnal
Az ajánlat hozzáadásának dátuma
2024. márc. 7. ( 2024. márc. 8. frissítés)
A munkaviszony típusa
határozatlan idejű foglalkoztatás
magánvállalkozás
munkavégzésre vonatkozó megállapodás
Fizetés (bruttó)
1 500 EUR havonta
Üres álláshelyek száma
2

Munkahely adatai

Munkaköri leírás

Medzinárodná obchodná spoločnosť, pôsobiaca v školskom sektore, prijme náborára(ku) so znalosťou poľského jazyka, na prac. pozíciu: Náborovanie a vedenie obchodného tímu s edukačnými publikáciami - práca z domu.

Druh pracovného pomeru:

- dohoda, plný úväzok, živnosť

Miesto výkonu práce:

- práca z domu

Plat:

- očakávaný plat od 1.500€/mesiac, bližšie spresnený na pohovore.

Náplň práce:

- inzerovanie voľných pracovných pozícií na dostupné portály,

- koordinácia procesu náboru a výberu vhodných uchádzačov,

(spolupracovníkov do obchodného tímu),

- vedenie pohovorov s uchádzačmi: telefonicky a prostredníctvom Skype,

- vedenie obchodného tímu s edukačnými publikáciami,

- komunikácia v poľskom jazyku

Tájékoztatás a pályázati eljárásról

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem a zaslanie životopisov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Munkamód

Egyműszakos munkamód

Alkalmas munkahely..... részére is

  • diplomás
  • szülői szabadságon lévő szülő

Felkínált előnyök

- profesijný a odborný rast

- zaujímavé finančné ohodnotenie

Munkavállalói követelmények

Szükséges végzettség

  • Teljes középfokú szakvégzettség
  • Általános középfokú végzettség
  • Felsőfokú szakvégzettség
  • Első szintű felsőfokú végzettség
  • Második szintű felsőfokú végzettség
  • Harmadik szintű felsőfokú végzettség

Nyelvek

  • Lengyel - Felsőfokú: C1 és C2

További követelmények

- potrebná znalosť komunikácie cez SKYPE

- príjemné vystupovanie

Munkaadó adatai

Vállalkozás neve

Cégjegyzékszám

47828307

Cím

Zborov nad Bystricou 635, 02303, Zborov nad Bystricou, Slovensko

Internet cím

A cég jellemzése

EDUCA KIDS, s.r.o. v spolupráci so spoločnosťou EDUCA PRINT s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca obchodná spoločnosť s medzinárodným pôsobením v školskom sektore. Zaoberáme sa tvorbou, výrobou, prezentáciou a distribúciou doplnkových učebných publikácií, určených pre MŠ a ZŠ (prvý až štvrtý ročník). Naším prianím je priniesť do rodín nielen knižné tituly, ale aj hodnoty, ktoré deti urobia vzdelanejšími, lepšími, láskavejšími... Snažíme sa sprostredkovávať im tradičné hodnoty a spôsoby, zároveň sa učia hravou formou.

Kapcsolattartó személy