Munkavégzés helye
Dlhá 913/179, 949 01 Nitra-Chrenová, Slovensko
A kezdés időpontja
Azonnal
Az ajánlat hozzáadásának dátuma
2024. ápr. 12. ( 2024. máj. 12. frissítés)
A munkaviszony típusa
határozott idejű foglalkoztatás: Na zastupovanie počas materskej dovolenky
Fizetés (bruttó)
A külön jogszabályok értelmében
Üres álláshelyek száma
2

Munkahely adatai

Munkaköri leírás

Odborné pracovné činnosti pri ošetrovateľskej starostlivosti v jednotlivých fázach ošetrovateľského procesu, hlavne pri uspokojovaní bio-psycho-sociálnych potrieb pacientov v zariadení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately.

1,00 úväzok je na nepretržitú prevádzku a

0,50 úväzku je na jednozmennú prevádzku na kratší pracovný čas 18,75 hod. týždenne.

Tájékoztatás a pályázati eljárásról

Zoznam požadovaných dokladov:

a/ písomná žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s uvedeným čísla výberového konania

b/ profesijný štruktúrovaný životopis

c/ kópia vysvedčenia, diplomu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní

d/ písomné čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov

f/ písomné čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti na vykonávanie danej pozície

g/ písomný súhlas dotknutej osoby so spracovaním svojich osobných údajov za účelom výberového konania v súlade s ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov

 Žiadosti zasielajte na adresu CDR alebo elektronicky. Termín výberového konania bude uchádzačom oznámený telefonicky alebo e-mailom a to po doručení žiadosti, kde uvediete Váš e-mail a telefonicky kontakt.

Munkamód

Folyamatos munkamód

Alkalmas munkahely..... részére is

  • nyugdíjas

Felkínált előnyök

  • különleges munkaerő-teljesítmény jutalmak
  • jutalmak munka- és életévfordulókra
  • hozzájárulás kiegészítő nyugdíjmegtakarításhoz
  • céges társadalmi vagy sportesemények, csapatépítések
  • kedvezményes étkezési hozzájárulás
  • szabadság a Munka Törvénykönyve felett

Munkavállalói követelmények

Szükséges végzettség

  • Felsőfokú szakvégzettség
  • Első szintű felsőfokú végzettség
  • Második szintű felsőfokú végzettség
Képzési terület: egészségügy (szakképzési területek)

A gyakorlat hossza

szakmai tapasztalatra vonatkozó követelmény nincs

Digitális készségek

  • Microsoft Outlook - Haladó
  • Microsoft Excel - Haladó
  • Microsoft Word - Haladó
  • Internet - Haladó

Jogosítvány

  • B kategória

Általános képességek és előfeltételek

  • Empatia
  • Komunikatívnosť
  • Ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • Samostatnosť
  • Spoľahlivosť

További követelmények

zodpovednosť, pozitívny vzťah k zdravotne ťažko postihnutým deťom, flexibilita, záujem sa vzdelávať, schopnosť pracovať v tíme, odolnosť voči záťaži

Munkaadó adatai

Vállalkozás neve

Centrum pre deti a rodiny Nitra

Cégjegyzékszám

35628391

Cím

Dlhá, 94901 Nitra, Slovensko

A cég jellemzése

Celoročná starostlivosť o deti s nariadenou ústavnou starostlivosťou