Železnice Slovenskej republiky

Manipulačný robotník - Plešivec

Munkavégzés helye
049 11 Plešivec, Slovensko
A kezdés időpontja
Azonnal
Az ajánlat hozzáadásának dátuma
2024. ápr. 25.
A munkaviszony típusa
határozatlan idejű foglalkoztatás
Fizetés (bruttó)
947 EUR havonta
Üres álláshelyek száma
1

Munkahely adatai

Munkaköri leírás

Ručný presun hmôt, polotovarov a výrobkov, pomocné práce podľa pokynov (triedenie, čistenie a pod.).

Obsluha jednotlivých dopravníkov a násypiek. Nakladanie a skladanie prepravovaných hmôt, výrobkov alebo tovarov na vozidlo (závozník).

Vytriedenie zvrškového materiálu s posúdením kvality a upotrebiteľnosti (kontrola závitov skrutiek, kontrola veľkosti dier, deformácia materiálu celkových rozmerových parametrov materiálu premeraním).

Ručná manipulácia a prenášanie ťažkých kusov nábytku, trezorov, strojov a zariadení. Kúrenie. Ručné odstraňovanie povrchových nečistôt z prevádzkových plôch, chodníkov, komunikácií, vonkajšieho schodiska.

Vykonávanie bežného upratovania miestností – umyvárne, WC, šatne a stanovištia. Udržiavanie poriadku a čistoty v pridelenom obvode.

Tájékoztatás a pályázati eljárásról

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Felkínált előnyök

  • jutalmak munka- és életévfordulókra
  • hozzájárulás kiegészítő nyugdíjmegtakarításhoz
  • oktatási tanfolyamok és képzések

PONÚKAME:

- základná mzda 947 € / brutto + príplatky

- stabilná práca na trvalý pracovný pomer

- turnusová práca - pracovná zmluva na dobu neurčitú

GARANTUJEME:

- termín výplaty k 12. dňu v mesiaci

POSKYTUJEME:

- cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov,

- elektronické stravovacie poukážky alebo príspevok na stravovanie.

VZDELÁVAME:

- bezplatné odborné školenia na výkon práce

STARÁME SA O ZDRAVIE:

- pravidelné lekárske prehliadky, pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci nad rámec Zákonníka práce

- príspevok na rekreačné pobyty v zariadeniach ŽSR

- nadštandardné zabezpečenie osobných ochranných pracovných prostriedkov

MYSLÍME NA BUDÚCNOSŤ :

- poskytujeme príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie - životné poistenie DYNAMIK Ž pre zamestnancov

VÁŹIME SI VERNOSŤ:

- odmeny pri pracovných výročiach a životných jubileách pre dlhodobých zamestnancov

- rekondičné pobyty

Munkavállalói követelmények

Szükséges végzettség

  • Alsó középfokú szakvégzettség
  • Középfokú szakvégzettség
  • Teljes középfokú szakvégzettség

További követelmények

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI

- dobré komunikačné schopnosti

- flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť a samostatnosť

- samostatné a rýchle konanie/rozhodovanie

- rýchle a bezstresové riešenie krízových situácií

Munkaadó adatai

Vállalkozás neve

Cégjegyzékszám

31364501

Cím

Klemensova 8, 81361, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

A cég jellemzése

Železnice Slovenskej republiky, ako manažér infraštruktúry, zabezpečujú činnosti súvisiace s prevádzkovaním železničných dráh a riadením dopravy na dráhach prostredníctvom svojich vnútorných organizačných jednotiek pôsobiacich na celom území SR.

Kapcsolattartó személy