Eko-sense cosmetics s. r. o.

Hľadáme kozmetičku pre Bio štúdio krásy a regenerácie

Miesto výkonu práce
Poprad, Slovensko
Karpatská,
Karpatská residence
Dátum nástupu
Dohodou
Dátum pridania ponuky
2. 4. 2024 (aktualizácia 15. 4. 2024)
Druh pracovného pomeru
Pracovný pomer na neurčitý čas
Práca na živnosť
Mzda (v hrubom)
od 1 400 € do 1 600 € za mesiac
- Odmeny z predaja: Naše kozmetičky majú možnosť získať odmeny za predaj našich produktov, čo predstavuje výbornú príležitosť zvýšiť ich príjem v závislosti od osobného výkonu.
- Zamestnanecké ceny: Ponúkame zvýhodnené ceny pre našich zamestnancov nielen na produkty, ale aj na služby ponúkané v našom salóne. Toto umožňuje našim zamestnancom užívať si naše služby za značne zredukované ceny.
Počet voľných pracovných miest
1

Údaje o pracovnom mieste

Náplň práce

Hľadáme kozmetičku pre úplne nové reprezentatívne BIO štúdio krásy a regenerácie, ktoré sa otvorí v srdci Popradu v júli-auguste 2024.

Vašou úlohou bude:

- Poskytovanie širokého spektra kozmetických služieb, vrátane starostlivosti o pleť, masáží, prístrojových ošetrení a ďalších procedúr podporujúcich regeneráciu a krásu.

- Poradenstvo klientom v oblasti vhodnej starostlivosti o pleť a výberu bio kozmetických prípravkov.

- Zabezpečenie vysokého štandardu hygieny a čistoty v pracovnom prostredí.

- Aktívna komunikácia s klientmi a vybudovanie dlhodobých vzťahov s nimi.

- Spolupráca s ostatnými členmi tímu na dosiahnutie spoločných cieľov a zlepšenie služieb.

- Udržiavanie aktuálnych znalostí o nových technikách a prístrojoch v oblasti kozmetiky a ich aplikácia v praxi.

Informácie o výberovom procese

Hľadáme niekoho, kto nevidí prácu len ako prostriedok na živobytie, ale ako cestu k naplneniu vyšších ambícií a cieľov. Ak vaša vášeň pre udržateľnosť, inovácie a prírodnú krásu hľadá priestor, kde môže rozkvitať, máte otvorené dvere stať sa kľúčovou postavou nášho dynamického tímu v Eko-sense cosmetics s.r.o. Nehľadáme len zamestnancov; hľadáme jedinečné osobnosti s túžbou po raste a byť lepší. Ak ste pripravení vložiť svoje srdce do práce, ktorá obohatí nielen vás, ale aj svet okolo, pošlite nám svoj životopis v prípade Vášho súhlasu s fotografiou a motivačným listom na marketing@borlind.sk.

Ponúkané výhody

Naša firma Eko-sense cosmetics s.r.o. je hrdým distribútorom popredných značiek ako Annemarie Börlind, DADO SENS, a nových značiek Original Botanic a Anea Techline, s 14-ročnou históriou rastu a úspechu na trhoch v Slovenskej a Českej republike.

Našou firemnou politikou je dosiahnuť viac ako je štandard, láska k práci, láska k životu, organizácie práce, efektívny time-manažment, dosahovanie stanovených cieľov, efektivita práce, osobná angažovanosť, tímová práca a dynamika

Našimi hodnotami sú: poctivosť, zodpovednosť, čas sú peniaze, práca je našim poslaním, milujeme čo robíme, nadčasový prístup, oslavujeme úspechy

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

  • Stredné odborné vzdelanie
  • Úplné stredné odborné vzdelanie
Odbor: Kozmetička

Dĺžka praxe

Aspoň 2 roky

Všeobecné spôsobilosti a predpoklady

  • Empatia
  • Komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • Komunikatívnosť
  • Pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Ďalšie požiadavky

Tu je prehľad dôležitých osobnostných predpokladov a zručností, ktoré by mal mať ideálny kandidát:

Osobnostné predpoklady

1. Komunikatívnosť- schopnosť efektívne a jasne komunikovať s klientmi a kolegami je nevyhnutná.

2. Empatia a citlivosť - umenie pochopiť potreby a pocity klientov, čo je v kozmetickom priemysle obzvlášť dôležité.

3. Profesionalita - udržiavanie profesionálneho správania a prístupu, najmä v zákaznícky orientovanom prostredí.

4. Flexibilita - schopnosť prispôsobiť sa rôznym situáciám a potrebám klientov.

5. Zodpovednosť - spoľahlivosť a schopnosť niesť zodpovednosť za kvalitu vykonanej práce.

Zručnosti

1. Technické zručnosti v kozmetike - odborné znalosti a zručnosti súvisiace s kozmetickými procedúrami, prístrojmi a produktmi.

2. Zákaznícky servis - schopnosť poskytovať vynikajúci zákaznícky servis, ktorý zvyšuje spokojnosť a vernosť klientov.

3. Manažérske schopnosti - schopnosť plánovať a organizovať prácu.

4. Riešenie problémov - schopnosť riešiť problémy a nájsť efektívne riešenia pre rôzne výzvy.

5. Pracovná etika - silná pracovná morálka a odhodlanie k dosiahnutiu vysokých štandardov v poskytovaní služieb.

Kombinácia týchto osobnostných vlastností a zručností pomôže zabezpečiť, že kandidát bude úspešný v dynamickom a náročnom prostredí kozmetického štúdia.

Údaje o zamestnávateľovi

Obchodné meno

IČO

45414866

Adresa

Magurská 3063/9, 058 01, Poprad, Slovensko

Charakteristika spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Kontaktná osoba