Vzdelávanie
Čas čítania 00:48
Vzdelávanie
Kategória:
Vzdelávanie

UKF v Nitre sprístupní 22. februára svoje priestory záujemcom o štúdium

Informácie o študijných programoch, uplatnení absolventov v praxi i voľnočasových aktivitách študentov Univerzity Konštantína Filozofa (UKF) v Nitre poskytne deň otvorených dverí.

Nitra 23. januára (TASR) – Univerzita ho organizuje 22. februára, určený je najmä pre tretiakov a študentov maturitných ročníkov, informovala UKF.

Program na úrovni univerzity aj jednotlivých piatich fakúlt UKF pripravili zamestnanci a študenti školy. Základné informácie o štúdiu získajú záujemcovia v hlavnej budove UKF na Triede A. Hlinku. V čase od 8.00 do 13.00 h im budú k dispozícii odborní zamestnanci v informačných stánkoch piatich fakúlt, študentských organizácií a programu Erasmus+.

Podrobnejšie informácie o študijných programoch či podmienkach štúdia získajú záujemcovia v sídlach jednotlivých fakúlt. Zúčastniť sa môžu na prednáškach, prezentáciách, workshopoch, diskusiách a ďalších podujatiach, ktoré si pre nich fakulty pripravili. V rámci programu si budú môcť prezrieť nielen jednotlivé katedry a pracoviská univerzity, ale aj výučbové priestory, laboratóriá, dielne, telocvične.

Zdroj: TASR  Foto:  Shutterstock

"Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona."