Železnice Slovenskej republiky

Návestný majster - Zvolen

Arbeitsplatz
Janka Jesenského, 960 01 Zvolen, Slovensko
Anfangsdatum
Sofort
Datum der Angebotserstellung
04.04.2024 (Update 31.05.2024)
Beschäftigungsformen
Arbeitsverhältnis unbefristet
Gehalt (brutto)
seit 1.214 € bis 1.249 € pro monat
Anzahl der offenen Stellen
1

Informationen zur Arbeitsstelle

Jobbeschreibung

PRIJÍMAME do tímu šikovných kolegov, ktorých pracovná náplň bude:

  • vykonávanie pravidelnej technickej údržby a odstraňovanie porúch na zverenom železničnom zabezpečovacom zariadení
  • účasť na rekonštrukciách a budovaní nových zariadení

Informationen zum Auswahlverfahren

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Arbeitsmodus

Einschichtiger arbeitsmodus

Die Arbeitsstelle ist auch geeignet für

  • Absolventen

Angebotene Vorteile

  • Prämien für Arbeits- und Lebensjubiläen
  • Beitrag zur zusätzlichen Rentenversicherung
  • Bildungskurse und Schulungen
  • Medizinische Untersuchungen über das Gesetz hinaus
  • Erholungsgutschein, Urlaubsbeitrag

Sociálny dialóg ŽSR patrí medzi najkvalitnejšie na Slovensku. K jeho výsledkom patria aj nasledovné benefity:

Fond pracovného času

·      pre vybrané prevádzkové profesie uplatňujeme zníženie týždenného fondu pracovného času na 36 hodín bez zníženia mzdy

·      v závislosti od profesií je možnosť u nás vykonávať prácu turnusovú, ale aj prácu na pevný alebo pružný pracovný čas v súlade so ZP

Pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci

o  na vyšetrenie alebo ošetrenie v zdravotníckom zariadení Vám poskytneme pracovné voľno s náhradou mzdy nad rámec Zákonníka práce

o  na sprevádzanie Vášho rodinného príslušníka do zdravotníckeho zariadenia máte nárok na ďalšie pracovné voľno s náhradou mzdy nad rámec Zákonníka práce

o  ak ste osamelá žena alebo osamelý muž s dieťaťom do 8 rokov alebo dieťaťom ZŤP do 26 rokov, poskytneme Vám pracovné voľno s náhradou mzdy

Starostlivosť o zamestnanca v prípade zdravotných problémov

  •  počas prvých 10 dní čerpania PN Vám vyplatíme dennú náhradu príjmu vo výške 60% vymeriavacieho základu
  • pre vybrané profesie umožníme absolvovať rekondičné pobyty
  • poskytujeme bezplatné psychologické poradenstvo a pravidelné lekárske prehliadky v závislosti od veku a pracovného zaradenia zamestnanca

Odmeny pre zamestnancov

  •  odmeníme Vás za vernosť pri životných jubileách - 50 a 60 rokov veku, podľa dĺžky odpracovaných rokov v našej spoločnosti od 100 EUR do 700 EUR
  • odmeníme Vás aj pri odchode do dôchodku - 100 EUR za každý odpracovaný rok
  • pri pracovných výročiach dostanete podľa dĺžky odpracovaných rokov odmenu od 70 do 190 EUR

Benefity v oblasti stravovania

  • poskytneme Vám elektronické stravovacie poukážky alebo finančný príspevok na stravovanie a v prípade zmeny dlhšej ako 11 hodín máte nárok na 2. hlavné jedlo (ďalšia stravovacia poukážka alebo ďalší finančný príspevok na stravovanie)
  • dostanete príspevok zo sociálneho fondu na každé hlavné jedlo
  • poskytneme náhradu pitnej vody a bezplatné občerstvenie pri záťaži teplom alebo chladom

Kariérne podmienky

  • ponúkame Vám prácu v stabilnej spoločnosti a každoročný nárast mzdy
  • zamestnáme Vás na dobu neurčitú
  • garantujeme Vám pravidelnú mesačnú mzdu
  • umožníme Vám celoživotné odborné vzdelávanie a profesijný rozvoj

Príspevky zo sociálneho fondu

·      pre darcov krvi, držiteľov Jánskeho plakety

·      na rekreačný pobyt v zariadeniach ŽSR a zariadeniach odborových organizácií

·      na regeneráciu pracovnej sily

·      pri dlhodobej práceneschopnosti

Ø na sociálnu výpomoc pri ťaživej situácii v rodine

Ø MultiSport karta

Podpora zvýšenia kvality života

Ø prispievame na doplnkové dôchodkové sporenie: STABILITA

Ø ponúkame cestovné výhody na Slovensku a v zahraničí pre Vás i Vašich rodinných príslušníkov

Ø pre vybrané prevádzkové profesie poskytneme príspevok na ubytovanie v sume do 250 EUR po dobu 36 mesiacov ak je pracovisko vzdialené aspoň 150 km od miesta Vášho trvalého bydliska

Ø pre vybrané prevádzkové profesie poskytneme príspevok na splátky hypotekárneho úveru mesačne v sume do 350 EUR po dobu 60 mesiacov, ak je nehnuteľnosť vzdialená aspoň 100 a viac km od miesta Vášho trvalého bydliska

Ø ponúkame príspevok na životné poistenie zamestnancov Dynamik Ž

Ø z neinvestičného fondu Solidarita Vás finančne podporíme pri registrovanom závažnom pracovnom úraze, pri ťaživej životnej situácii alebo živelnej pohrome

Anforderungen an den Mitarbeiter

Erforderliche Ausbildung

  • Mittlerer Fachschulabschluss
  • Vollständiger Fachschulabschluss

Andere Anforderungen

POŽADUJEME:

- elektrotechnické vzdelanie

- schopnosť pracovať vo výškach

- pozornosť, precíznosť (presnosť),

- praktické myslenie, pamäť,

- zvládanie stresových situácií,

- analyzovanie a riešenie problémov,

- pružnosť v myslení,

Arbeitgeberdaten

Firmenname

Rechtliche ID

31364501

Adresse

Klemensova 8, 81361, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

Merkmale des Unternehmens

Železnice Slovenskej republiky, ako manažér infraštruktúry, zabezpečujú činnosti súvisiace s prevádzkovaním železničných dráh a riadením dopravy na dráhach prostredníctvom svojich vnútorných organizačných jednotiek pôsobiacich na celom území SR.

Kontaktperson