Nemocnica BORY, a. s.

Upratovač / Upratovačka

Arbeitsplatz
Bratislava, Slovensko
Nemocnica Bory – Penta Hospitals
Ivana Kadlečíka 2, 841 03 Bratislava
Anfangsdatum
Durch Vereinbarung
Datum der Angebotserstellung
27.03.2024 (Update 28.03.2024)
Beschäftigungsformen
Arbeitsverhältnis unbefristet
Gehalt (brutto)
950 € pro monat
+ príplatky a bonus na základe splnených cieľov
Anzahl der offenen Stellen
1

Informationen zur Arbeitsstelle

Jobbeschreibung

Najmodernejšia nemocnica na Slovensku sa už úspešne stará o zdravie pacientov v ambulanciách i o hospitalizovaných pacientov po operáciách. Nemocnicu Bory netvorí len nová budova vybavená najmodernejšími technológiami, ale predovšetkým profesionálny personál, ktorý tvorí súdržný tím a chce byť pozitívnou zmenou v zdravotníctve. Postupne vyberáme aj nových kolegov, preto ak máte záujem pripojiť sa k nám, dajte nám o sebe vedieť už teraz.

Náplň, právomoci a zodpovednosti:

  • Komplexné upratovanie na jednotlivých pracoviskách (lôžkové oddelenia, operačné sály, ambulancie, kancelárie…).
  • Práca na zmeny. Prosím kontaktovať t. č. – 0907 641 791

Informationen zum Auswahlverfahren

Vo výberovom procese sa zameriavame nielen na overenie odbornosti, ale aj na nemenej dôležité hodnoty ako je ľudskosť, zodpovednosť, rešpekt a schopnosť spolupracovať. Od našich kolegov - manažérov očakávame schopnosť viesť svoj tím k vysokej odbornosti a zároveň ho motivovať a podporovať.

Pri manažérskych pozíciách výberový proces pozostáva z behaviorálneho rozhovoru, overenia znalostí a pri manažérskych pozíciách aj z tzv. assessment centra (praktických úloh a psychodiagnostiky).

Vo výberovom procese sme časovo a technicky flexibilní

Radi sa prispôsobíme vašim časovým možnostiam na osobné stretnutie, prípadne sa môžeme stretnúť aj online prostredníctvom Teams platformy na ktorú vám pošleme pozvánku.

Angebotene Vorteile

  • Betriebsverpflegung
  • Práca v špičkovom zdravotníckom zariadení, Nemocnica Bory.
  • Benefity - Cafeteria, zabezpečená pravidelná teplá strava v jedálni, mikulášsky balíček, prestížne prostredie novej nemocnice, dlhodobé zamestnanie na dobu neurčitú, možnosť kariérneho rastu a veľa iného...

Anforderungen an den Mitarbeiter

Erforderliche Ausbildung

  • Niedriger Fachschulabschluss

Allgemeine Fähigkeiten und Voraussetzungen

  • Pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • Samostatnosť
  • Spoľahlivosť

Andere Anforderungen

  • Spoľahlivosť.
  • Samostatnosť.
  • Iniciatívny prístup k práci.
  • Flexibilnosť.
  • Morálna bezúhonnosť.
  • Čistý register trestov.

Arbeitgeberdaten

Firmenname

Rechtliche ID

53773411

Adresse

Digital Park II, Einsteinova 25, 85101, Bratislava-Petržalka, Slovensko

Internetadresse

Merkmale des Unternehmens

Penta Hospitals International je najväčšou nadnárodnou sieťou nemocníc v strednej a východnej Európe.
Prevádzkuje 65 zariadení - 33 nemocníc a 32 polikliník v Česku, Poľsku a na Slovensku. Zamestnáva viac ako 13 000 pracovníkov.
Okrem polikliník ProCare a nemocníc Svet zdravia, ktoré môžete nájsť už takmer vo všetkých regiónoch Slovenska, realizuje spoločnosť Penta Hospitals unikátny projekt v podobe prvej koncovej nemocnice v rámci siete - Nemocnicu Bory.
Nemocnica novej generácie Bory vybavená najmodernejším vybavením a inovatívnym konceptom bude pripravená prevziať zodpovednosť aj za tie najnáročnejšie prípady.
Modernú nemocnicu však netvorí len nová budova vybavená najmodernejšími technológiami, ale predovšetkým profesionálny personál, ktorý tvorí súdržný tím a je nositeľom pozitívnej zmeny v zdravotníctve.

Kontaktperson