Majster EE Žilina
Arbeitsplatz
P. O. Hviezdoslava, 010 01 Žilina, Slovensko
Anfangsdatum
Sofort
Datum der Angebotserstellung
25.04.2024
Beschäftigungsformen
Arbeitsverhältnis unbefristet
Gehalt (brutto)
1.321 € pro monat
nárast mzdy po získaní odbornej spôsobilosti na danú pozíciu
Anzahl der offenen Stellen
1

Informationen zur Arbeitsstelle

Jobbeschreibung

Prijmeme do kolektívu kolegu s nasledovnou náplňou práce:

  • riadenie a organizovanie činnosti v rámci prideleného úseku, vrátane komplexnej zodpovednosti za kvalitné vykonanie práce, produktivitu výkonov, dodržanie technologických postupov a zaistenie bezpečnosti zamestnancov pre zariadenia diaľkového riadenia PETaSZ na napájacích a spínacích staniciach, v dopravných uzloch a výhybniach, na elektrických predkurovacích zariadeniach (EPZ),
  • zabezpečovanie a kontrola plnenia plánu výkonov, vedenie prvotnej evidencie, dokumentácie a predpísaných písomností na pracovisku diaľkového riadenia Žilina,
  • koordinovanie a dohliadanie na správne uloženie, zabezpečenie a ošetrovanie materiálu, zásob, náradia, meracej techniky a pomôcok využívaných pri práci pracovnej čaty, ako aj za stav a využitie pridelenej mechanizácie,
  • organizovanie a koordinovanie zložitých opravných prác pri opravách súboru zložitých technologických zariadení EE vrátane prenosových ciest procesu riadenia PETaSZ, kontroly a riadenia technologických procesov napájania elektrickej trakcie v oblasti riadiaceho strediska energetiky (RSE), diagnostike, overovaní a nastavovaní ochrán, pri opravách a nastaveniach konštrukcií a konštrukčných prvkov železničnej dopravnej cesty, ktoré si vyžadujú určovanie nových technologických postupov prác,
  • rozhodovanie a tvorba nových opatrení na urýchlené odstraňovanie zložitých porúch technologických zariadení EE železničnej dopravnej cesty, hlavne na traťových úsekoch 1. kategórie,
  • tvorba podkladov v príslušných softwarových produktoch pre plánovanie a evidenciu výkonov údržby, opráv, rekonštrukcií zariadení a spotreby materiálu v pridelenom úseku.

Informationen zum Auswahlverfahren

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie.

Ďakujeme za pochopenie.

Arbeitsmodus

Einschichtiger arbeitsmodus

Die Arbeitsstelle ist auch geeignet für

  • Absolventen

Angebotene Vorteile

  • Prämien für Arbeits- und Lebensjubiläen
  • Beitrag zur zusätzlichen Rentenversicherung
  • Bildungskurse und Schulungen

PONÚKAME:

  • základná mzda 1321 €/mes. brutto, nárast mzdy po získaní odbornej spôsobilosti na danú pozíciu
  • stabilná práca na trvalý pracovný pomer

GARANTUJEME:

  • termín výplaty k 12. dňu v mesiaci

POSKYTUJEME:

  • cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
  • elektronické stravovacie poukážky alebo príspevok na stravovanie

VZDELÁVAME:

  • odborné školenia na výkon práce

STARÁME SA O ZDRAVIE:

  • pravidelné lekárske prehliadky, pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci nad rámec Zákonník práce
  • príspevok na rekreačné pobyty v zariadeniach ŽSR
  • nadštandardné zabezpečenie osobných ochranných pracovných prostriedkov

MYSLÍME NA BUDÚCNOSŤ :

  • poskytujeme príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • životné poistenie DYNAMIK Ž pre zamestnancov

VÁŽIME SI VERNOSŤ:

  • odmeny pri pracovných výročiach a životných jubileách

Anforderungen an den Mitarbeiter

Erforderliche Ausbildung

  • Vollständiger Fachschulabschluss
  • Hochschulbildung erster Grades
  • Hochschulbildung zweiter Grades
Bereich der Bildung: elektrotechnik

Andere Anforderungen

  • dobré komunikačné schopnosti,
  • zodpovedný prístup k práci,
  • samostatnosť, flexibilita, spoľahlivosť
  • dobrý zdravotný stav

Arbeitgeberdaten

Firmenname

Železnice Slovenskej republiky

Rechtliche ID

31364501

Adresse

Klemensova 8, 81361, Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

Merkmale des Unternehmens

Železnice Slovenskej republiky, ako manažér infraštruktúry, zabezpečujú činnosti súvisiace s prevádzkovaním železničných dráh a riadením dopravy na dráhach prostredníctvom svojich vnútorných organizačných jednotiek pôsobiacich na celom území SR.

Kontaktperson

Danka Lobotková
Vedúci referent - nábor zamestnancov
E-Mail: [email protected]
Telefon: +421 911 112 081
Einwilligung zur Verarbeitung personenbezogener Daten