Účtovník/účtovníčka junior
Miesto výkonu práce
Bratislava, Slovensko
Dátum nástupu
Dohodou
Dátum pridania ponuky
9. 4. 2024
Druh pracovného pomeru
Pracovný pomer na neurčitý čas
Mzda (v hrubom)
1 300 € za mesiac
finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta
Počet voľných pracovných miest
1

Údaje o pracovnom mieste

Náplň práce

Hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorú/ého baví práca s číslami, má zmysel pre detail a je otvorená/ý novým výzvam v rámci budovania svojej kariéry. Ponúkame príležitosť spoznať špecifickú oblasť účtovníctva v poisťovacej spoločnosti, možnosť nadobudnúť nové skúsenosti a zručnosti a na ich základe dosahovať ďalší odborný rast v našej spoločnosti.

Vašou pracovnou náplňou bude:

Zúčtovanie vzťahov poistnej techniky

Príprava podkladov pre účtovníkov - seniorov

Príprava podkladov pre príslušný reporting

Administratívna podpora, pomocné kalkulácie

Pravidelná inventarizácia zostatkov účtov

Spolupráca s vecne príslušnými úsekmi

Vedenie príslušnej dokumentácie

Informácie o výberovom procese

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na https://kooperativa.sk/kariera.

Pracovné miesto vhodné aj pre

  • Absolventa

Ponúkané výhody

Spokojnosť našich zamestnancov je pre nás prioritou, preto si môžu užívať nasledujúce benefity.

FINANČNÁ PODPORA

• ročné odmeny

• príspevok do III. dôchodkového piliera

• odmeny pri pracovných jubileách, sociálna výpomoc

• flexibilný systém firemných benefitov s finančným príspevkom zamestnávateľa

• príspevok na stravovanie nad rámec zákona

• zľavy na produkty

VYVÁŽENIE PRACOVNÉHO A OSOBNÉHO ŽIVOTA

• flexibilný pracovný čas

• skrátený fond pracovného času

• možnosť občasnej práce z domu

• dni voľna navyše pri špecifických životných situáciách

ZDRAVIE A ŽIVOTNÝ ŠTÝL

• možnosť tzv. sick days

• poradňa pre zamestnancov z oblasti psychológie, práva, či financií

• oddychové zóny, parkovanie pre bicykle

KARIÉRNY ROZVOJ

• podpora rozvoja a vzdelávania – interné a externé školenia zamerané na soft a hard skills

• podpora zo strany skúsených odborníkov, ktorí sa podelia o svoje poznatky

• stabilné zamestnanie v silnej korporácii umožňujúcej kariérne rásť

• ocenenie najlepších zamestnancov v rámci celofiremného galavečera

KULTÚRA A ZÁBAVA

• teambuildingové aktivity napr. športové hry, večierky

• spoločensky prospešné aktivity, deň plateného voľna na účasť na dobrovoľníckych aktivitách spoločnosti

• súťaže o rôzne výhry napr. lístky na voľnočasové aktivity, vecné predmety

a omnoho viac ....

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

  • Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
  • Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
  • Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa
Odbor: ekonomické

Jazyky

  • Anglický - Pokročilá: B1 a B2

Digitálne zručnosti

  • Microsoft Word - Pokročilá
  • Microsoft Excel - Pokročilá
  • Microsoft Outlook - Pokročilá
  • SAP - Elementárna

Vodičské oprávnenie

  • Skupina B

Ďalšie požiadavky

Prax na podobnej pozícii výhodou

Prax v oblasti poisťovníctva výhodou

Schopnosť flexibilne reagovať, samostatnosť a zodpovednosť, pozitívny a aktívny prístup k práci

Schopnosť pracovať v dynamicky sa meniacom pracovnom prostredí

Tendencia k neustálemu zlepšovaniu profesionality a osobnostného rastu

SAP - výhodou

Údaje o zamestnávateľovi

Obchodné meno

KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group

IČO

00585441

Adresa

Štefanovičova, 81623 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

Internetová stránka

Charakteristika spoločnosti

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

Kontaktná osoba

Referát pre recruitment ÚRRĽZ
E-mail: [email protected]
Súhlas so spracovaním osobných údajov